Skip to content

מערכת ניהול עסקים ZOHO

אתם עסק בשוק ה-SMB והצלחתם לגדול. ברכות !!

אבל עכשיו מתחילים גם אתגרים לא קטנים.

  • ניהול הקשר עם מספר הולך וגדל של אנשי מכירות
  • אתגרי ניהול מורכבים מבעבר
  • הצורך להתנהל באופן נכון ואפקטיבי מול לקוחות
  • הצורך לשלב בין מערכות תוכנה שונות ומרובות....

כל אלה גוזלים מכם משאבים. של זמן, של כסף ושל הרבה אנרגיה.

הפתרונות המתקדמים ביותר שמציע שוק הטכנולוגיה העכשווי יכולים להיות לכם לעזר. מגוון כלי CRM בעלי יכולות אוטומציה, יכולות של גמישות והתאמה אישית, פשטות הניהול, השליטה בתהליכים עסקיים, הדיגיטציה וכו – כל זה כבר כאן.

אבל, וזה אבל גדול – אתם חייבים לצד כל זה את השותף העסקי הנכון שיידע לזהות את הצרכים שלכם ולהתאים עבורכם את הפתרון המושלם מתוך המגוון הקיים.

מערכת ZOHO היא אחד השמות החמים היום בשוק הניהול. היא פלטפורמת ניהול עסקים שמביאה את "מבט-העל" שיודע להסתכל על העסק שלכם כמכלול. היא פתרון אוטומטי מקצה לקצה ש-CRM בלבו.

ואילו אנחנו ב- Customerization נמצאים כאן כדי להפוך לשותף העסקי הצמוד אליכם בתהליך הטמעת ZOHO בארגון שלכם.

ZOHO CUSTOMERIZATION
mockup-zoho

למה ZOHO ?

עם התפתחות עולמות השיווק והמכירה, מבינים ארגונים את הצורך בפתרון ניהולי גמיש ומותאם אישית, שיתאים לבעלי תפקידים שונים בארגון, שיתמוך במערכות ותיקות וחדשות ושיהיה מצד אחד בלתי מורגש ומהצד השני, יחולל שינוי של ממש.

ZOHO הוא הרבה מעבר ל-CRM. פתרון הניהול של ZOHO מספק מענה מתקדם ואיכותי לצרכים בולטים של ארגונים מתוך גישה הוליסטית ופותר את המורכבות של ריבוי אפליקציות באמצעות הטמעה אחת שמנהלת שלל משימות - תהליכי הקשר עם הלקוחות, המכירה, השיווק ועוד. הוא מציע יכולות לביצוע אינטגרציה עם מערכות קיימות; ממשק ידידותי לכל משתמש; גב חזק של שירות מעולה ותמיכה שוטפת; השילוב בין פתרון עוצמתי לבין מחיר תחרותי; יכולת לבצע אוטומציה של תהליכים, חילול דוחות, ניטור ופיקוח על תהליכי מכירה ועוד.

ולמה Customerization כשותף ?

Customerization היא חברה גלובלית המנוהלת מקנדה, המתמחה בטכנולוגיה לעסקים. אנחנו יודעים ללוות ולייעץ לארגונים בצורה מקיפה וכוללת, תוך שילוב הטרנספורמציה הדיגיטלית בכל תחומי הארגון ולפי צרכיו המשתנים. אנחנו יודעים לסייע לכל ארגון לשלב את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר כדי ליצור תהליכי אוטומציה ובעזרתם, מקסם את הפוטנציאל העסקי שלו.

אנחנו עובדים שנים רבות עם ארגוני SMB במגוון תחומים ובכל רחבי העולם. הניסיון שלנו בעולמות ה- CRM, עולמות ה-Business Application לצד ההבנה העמוקה באבטחה וסייבר, מביאים אותנו לקדמת הבמה של התחום החשוב הזה. הניסיון שלנו מאפשר לנו לדעת מה לשאול, איך ללמוד אתכם ומה להתאים לכם כדי לייצר הצלחה עסקית משמעותית ומיידית.

כשותף מורשה של ZOHO, אנחנו יודעים להציע לארגונים את הדרכים להפיק תועלת מקסימלית מהשימוש במערכת לתהליכי אוטומציה עסקית. המומחיות שלנו בהטמעת ZOHO עם הערך המוסף של ניסיון עם יותר ממאה לקוחות – החל מארגונים פיננסיים, חברות ביטוח, חברות שירותים למיניהם, דרך גופי טכנולוגיה ו- IT ועד לחברות ייצור, מוצרי צריכה, ייצוא והפצה, גיימינג, אי-קומרס ואפילו עמותות. מבין ההתמחויות שלנו ניתן למצוא, לצד היותנו שותף מורשה למערכת ZOHO, הדרכות עסקיות ממוקדות לקוח מבוססת על דוגמאות מעשיות ופלטפורמות אוטומציה עסקית, ייעוץ בעולמות ה-BI והבינה העסקית ועוד.

Map
Photo

אז אתם גדלים ורוצים להתאים את הטכנולוגיה לצמיחה הארגונית?

טובעים בים של משימות ניהוליות וזקוקים לאוטומציה של תהליכים?

חולמים על פתרון למיקסום הפוטנציאל העסקי ושיפור שירות הלקוחות?

מזהים צרכים המיוחדים לכם ושואפים לפתרון מתאים "כמו כפפה ליד"?

הפורמולה של ZOHO ו- Customerization היא הפתרון המושלם עבורכם למימוש הפוטנציאל העסקי ולהגעה ליעדים שרק אתמול נראו כמו חלום רחוק.

צרו קשר
Contact Us